Strona główna Polecane Nowości Promocje

ZESTAW VERSA-10 z LCD-GR, GSM/GPRS, SMS, CLIP - BAZA

ZESTAW VERSA-10 z LCD-GR, GSM/GPRS, SMS, CLIP - BAZA thumb
ZESTAW VERSA-10 z LCD-GR, GSM/GPRS, SMS, CLIP - BAZA thumb
ZESTAW VERSA-10 z LCD-GR, GSM/GPRS, SMS, CLIP - BAZA thumb

Producent: SATEL

Kod produktu: 89

Opis produktu

Centrale VERSA są przeznaczone do zabezpieczania mieszkań, domów i małych obiektów biurowo-handlowych. Do central VERSA jest dostępna szeroka gama akcesoriów, a prosty interfejs użytkownika zapewnia łatwą codzienną obsługę.VERSA to linia central zastępująca popularne CA-5, CA-6, CA-10. W przeciwieństwie do central INTEGRA dedykowanych dla zaawansowanych systemów realizujących funkcje zabezpieczenia i automatyki, centrale VERSA przeznaczone są do stosowania w typowych systemach alarmowych. Mimo dużych możliwości w swoim segmencie, kluczowym atutem central VERSA jest łatwość konfiguracji, programowania i obsługi. W ten sposób stanowią one idealną alternatywę dla central INTEGRA w przypadku małych i średnich instalacji wymagających zaawansowanych możliwości komunikacyjnych, gdzie nie są wymagane rozbudowane funkcje sterowania i automatyki.

Centrale VERSA mają podział na dwie strefy, a w każdej ze stref można dodatkowo wydzielić trzy tryby czuwania: dzienny. nocny lub pełny. W sumie daje to podział na 4 segmenty.W naszych zestawach nie oszczędzamy na jakości podzespołów dając najtańśze możliwe zamienniki!!!

 

Szczegółowy skład systemu:

-płyta centrali VERSA-10 (10-30 wejść)

-manipulator VERSA-LCD-GR

-obudowa + transformator 40VA (a nie 20VA)

-porządny akumulator 7,2Ah BOSCH,

-sygnalizator SPL-5010R Satel

-powiadomienie Satel GPRS-T2 z oryginalną anteną ANT-OBU-Q, a nie zamiennikiem (możliwa zamiana na GPRS-T1 - ta sama cena)

-kołki, oporniki, instrukcje, gwarancje, soft, faktura VAT

 

Kompletna baza alarmowa z modułem GSM bez czujek. Sam możesz dobrać odpowiednią ich ilość.

 

Dane techniczne centrali Versa-10 - KLIKNIJ.

 
Programowanie centrali z manipulatora LCD lub z komputera poprzez kabel
DB9FC/RJ-KPL. Programowanie powiadomienia GSM tylko z komputera za pomocą powyższego kabla. Jeżeli planujesz montaż samodzielny to konieczny będzie kabel. Jeżeli masz instalatora to kabel zbędny, gdyż to typowy produkt Satela posiadany przez każdego fachowca.

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich InPost i UPS. Darmowa dostawa od 900zł. Zamówienia o niższej wartości wysyłane są z kosztem dostawy 14zł przy przedpłacie lub 18zł przy płatności za pobraniem

 

Termin realizacji

Sprzęt wystawiony w sklepie staramy się trzymać na stanie (chyba, że dany towar oznaczony jako "na zamówienie"). Wysyłki zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu zapłaty lub wyboru opcji pobrania. Jeżeli z jakichś przyczyn miałoby to trwać dłużej, to poinformujemy o tym fakcie. W przypadku ew. braków polscy producenci z reguły wysyłają nam sprzęt w ciągu 1-2 dni. 

 

Inne z tej kategorii