Strona główna Polecane Nowości Promocje

MICRA bezprzewodowy czujnik zalania MFD-300 (Micra i Versa)

MICRA bezprzewodowy czujnik zalania  MFD-300 (Micra i Versa) thumb

Producent: SATEL

Kod produktu: 403

Opis produktu

Bezprzewodowy czujnik zalania Satel, model MFD-300 do systemu bezprzewodowego MICRA (bezpośrednio do centrali Micra lub przez kontroler do centrali Versa). NOWY, ORYGINALNY I Z GWARANCJĄ. 

 

Czujka zalania MFD-300 przeznaczona jest do wykrywania wycieku w pomieszczeniach z instalacjami wodnymi – przykładowo w kuchni, łazience czy pralni. Zewnętrzna sonda podłączana jest do czujki za pomocą elastycznego przewodu, co ułatwia jej montaż nawet w trudno dostępnych miejscach.

 

Cechy: 

  • zewnętrzna sonda z elastycznym przewodem 
  • styk sabotażowy pozwalający wykryć demontaż urządzenia 
  • zasilanie pojedynczą baterią CR123A 

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich InPost i UPS. Darmowa dostawa od 900zł. Zamówienia o niższej wartości wysyłane są z kosztem dostawy 14zł przy przedpłacie lub 18zł przy płatności za pobraniem

 

Termin realizacji

Sprzęt wystawiony w sklepie staramy się trzymać na stanie (chyba, że dany towar oznaczony jako "na zamówienie"). Wysyłki zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu zapłaty lub wyboru opcji pobrania. Jeżeli z jakichś przyczyn miałoby to trwać dłużej, to poinformujemy o tym fakcie. W przypadku ew. braków polscy producenci z reguły wysyłają nam sprzęt w ciągu 1-2 dni. 

 

Inne z tej kategorii