Strona główna Polecane Nowości Promocje

ZESTAW GENEVO PRiMA 64 z GSM/GPRS, SMS, CLIP, ANDROID + 7x BOSCH W12

ZESTAW GENEVO PRiMA 64 z GSM/GPRS, SMS, CLIP, ANDROID + 7x BOSCH W12 thumb
ZESTAW GENEVO PRiMA 64 z GSM/GPRS, SMS, CLIP, ANDROID + 7x BOSCH W12 thumb

Producent: GENEVO

Kod produktu: 378

Opis produktu

 

PRiMA 64 jest zaawansowaną centralą alarmową nowej generacji przeznaczoną do realizowania zabezpieczeń w obiektach średniej wielkości i dużych, które oprócz niezawodności i przyjaznej obsługi, wymagają rozbudowanej funkcjonalności. Centrala ta, oparta konstrukcyjnie o sprawdzoną w centralach PRiMA technologię, oferuje pożądaną funkcjonalność umożliwiając realizowanie rozbudowanych systemów zabezpieczeń. Podobnie jak poprzednie produkty z rodziny PRiMA, także PRiMA64 jest doskonałą propozycją dla każdego profesjonalisty zajmującego się instalowaniem systemów alarmowych. Łatwa w konfiguracji i intuicyjna obsługa po stonie użytkownika, co także jest istotne, gdyż użytkownik nie musi co chwila dzwonić do instalatora lub spędzać godzin przy instrukcji.

 

 Nie trzeba się tak męczyć z instalacją jak np. z Versa + GPRS, Integra + GPRS. 

Centrala posiada wbudowany moduł GSM, który umożliwia powiadamianie szczegółowe o zdarzeniach (ile i jakie czujki naruszono, a nie "goły" komunikat, że alarm w domu) oraz zdalne sterowanie.

 

 

Kilka ciekawych opcji:
-wbudowane powiadomienie i sterowanie GSM
-obsługa kart pre-paid i klient informowany jest o niskim stanie konta (limit od jakiej kwoty powiadamia jest ustawiany), można doładować kartę przez wpisanie kodu uzupełniającego (doładowanie kupione w sklepie), można także sprawdzić z pziomu manipulatora ważność konta i ilość środków na koncie
-szczegółowe powiadomienie SMS + dzwonienie
-banalnie proste ustawienie powiadomienia, po prostu zaznacza się, że ma być, komunikaty są gotowe i nic nie trzeba wklepywać, do powiadomienia wpiszą się komunikaty o nazwach wejść, które zostaną wprowadzone np. jak wejście nr 1 będzie nazywało się "garaż" to w powiadomieniu będzie komunikat że alarm z czujki GARAŻ
-aplikacja na system Android, ładna i przejrzysta oraz darmowa
-zdalne programowanie GPRS
-ustawianie parametrów na zasadzie opcji: to chcę, tego nie itd.

-manipulator estetyczny, z dużym i czytelnym wyświetlaczem, ikony, 6 klawiszy funkcyjnych ułatwiających codzienną obsługę

-możliwość ustawienia wszystkich parametrów (włacznie z GSM) poprzez manipulator

-4 strefy i każda z podziałem na pełne/niepełne czuwanie

 

Dużo ciekawsza propozycja niż np. Versa-10/15 Integra-32 + moduł GPRS-T. Więcej opcji, łatwiejsza obsługa i dużo prostsze programowanie.

 

W tym zestawie 7 porządnych czujek BOSCH BPR2-W12 z gęstym obszarem detekcji. Warto porównać z innymi czujkami. Link do opisu czujek BOSCH W12 - KLIKNIJ

 

W naszych zestawach nie oszczędzamy na jakości podzespołów dając najtańśze możliwe zamienniki!!!

 

Szczegółowy skład systemu:

-płyta centrali Genevo PRiMA-64 (8-64 wejść)

-manipulator z ikonami, LCD WH-WH z wyświetlaczem LCD, obudowa biała, podświetlenie białe

-obudowa oryginalna Pulsar 205 + transformator 40VA (a nie 20VA), nie żaden zamiennik

-porządny akumulator 7,2Ah BOSCH,

-sygnalizator SP-4001R z podwójną obudową Satel

-czujniki ruchu ze strefą podejścia BOSCH BPR2-W12 Blue Line - 7szt

-antena ANT-OBU-Q

-kołki, oporniki, instrukcje, gwarancje, soft, faktura VAT

 

Link do aplikacji - kliknij tu. 

Dane techniczne centrali - KLIKNIJ.

Porównanie central Genevo - KLIKNIJ.


Programowanie centrali z manipulatora LCD lub z komputera poprzez kabel Satela DB9FC/RJ-KPL (PIN3), USB-RS lub kabel Genevo. Kable Satela DB9FC TTL są kompatybilne (te od central Versa, CA-5, CA-6, MICRA, modułów GPRS-T)

 

 

Do pobrania:


Instrukcja użytkownika

 

Instrukcja instalacji

 

Program do konfiguracji

 

Systemy GENEVO PRiMA 64 zaprojektowane są w taki sposób, by zapewniać pełną zgodność z normami europejskimi dla systemów alarmowych Stopnia 2 (Grade 2) według norm PN-EN 50131.

Dzięki pełnej zgodności z aktualnymi normami europejskimi, systemy alarmowe GENEVO PRiMA są uznawane przez wiodące firmy ubezpieczeniowe, a ich stosowanie może być premiowane zniżkami składek ubezpieczeniowych.

Wybierając urządzania zgodne z wymaganiami norm europejskich, masz pewność, że spełniają one rygorystyczne wymagania odnośnie niezawodności, funkcjonalności i zabezpieczenia przed próbami manipulacji.

 

 

Łatwe i intuicyjne programowanie

 

Dzięki dobrze dobranym fabrycznym ustawieniom, gotowy system z powiadamianiem może zostać zaprogramowany nawet w pięć minut.

 

 Skonfiguruj system za pomocą interaktywnego menu...

  • przejrzysta struktura menu ułatwia odnalezienie potrzebnych funkcji serwisowych,
  • dzięki intuicyjnej nawigacji, programowanie centrali alarmowej jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne,
  • korzystając z funkcji serwisowych, w prosty sposób możesz sprawdzić aktualną konfigurację i wprowadzić niezbędne zmiany.

  

... lub użyj laptopa.

  

  • oprogramowanie PRiMAtool pozwala skonfigurować system alarmowy, przeglądać historię zdarzeń i aktualizować oprogramowanie urządzeń (firmware),
  • połączenie z centralą może być lokalne (kablem RS-TTL) lub zdalne (przez GPRS),
  • w łatwy sposób wykonasz kopię zapasową ustawień centrali,
  • podłączenie urządzeń do komputera zrealizować można za pomocą standardowego kabla RS-TTL.

  

Prosty, intuicyjny interfejs użytkownika

Zaproponuj swoim Klientom system z prostym, czytelnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, dzięki któremu codzienna obsługa systemu alarmowego stanie się dla nich prawdziwą przyjemnością. Zadowolenie Klienta to większa szansa na to, że poleci Twoje usługi swoim znajomym!

 

Dostęp mobilny i powiadamianie GSM

Dzięki możliwościom oferowanym przez centrale GENEVO PRiMA, możesz zaoferować swoim Klientom funkcje powiadamiania SMS oraz zdalnego sterowania – za pomocą czytelnych poleceń przesyłanych za pomocą SMS, użytkownicy mogą nie tylko zdalnie sprawdzić stan systemu, ale także np. włączać lub wyłączać czuwanie.

 

Zdalna diagnostyka i programowanie GPRS

 

Łączność GPRS w centralach GENEVO PRiMA pozwala wykonać podstawową diagnostykę i progamowanie systemu bez konieczności wyjazdu do Klienta. Dzięki temu, możesz zaoferować szybszą reakcję na zgłoszenia niż Twoja konkurencja, co na pewno zostanie docenione.

  

Szybka i bezproblemowa instalacja

 

Konstrukcja central GENEVO PRiMA przemyślana jest tak, by maksymalnie skrócić czas niezbędny na podłączenie, uruchomienie i zaprogramowanie systemu alarmowego.

 

  • Zintegrowanie nowoczesnej centrali z komunikatorem GSM/GPRS pozwala zaoszczędzić czas na łączeniu ze sobą wielu urządzeń oraz oddzielnym ich programowaniu.
  • Wspólna magistrala komunikacyjna dla manipulatorów i modułów rozszerzeń z funkcją „plug and play” upraszcza podłączanie dodatkowych urządzeń – takich jak klawiatury czy moduły rozszerzeń.
  • Możliwość zdalnego konfigurowania i nadzoru centrali z użyciem technologii GPRS pozwala oszczędzić czas i pieniądze w przypadku konieczności zmiany konfiguracji systemu.

 

 

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich InPost i UPS. Darmowa dostawa od 900zł. Zamówienia o niższej wartości wysyłane są z kosztem dostawy 14zł przy przedpłacie lub 18zł przy płatności za pobraniem

 

Termin realizacji

Sprzęt wystawiony w sklepie staramy się trzymać na stanie (chyba, że dany towar oznaczony jako "na zamówienie"). Wysyłki zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu zapłaty lub wyboru opcji pobrania. Jeżeli z jakichś przyczyn miałoby to trwać dłużej, to poinformujemy o tym fakcie. W przypadku ew. braków polscy producenci z reguły wysyłają nam sprzęt w ciągu 1-2 dni. 

 

Inne z tej kategorii