Strona główna Polecane Nowości Promocje

PULSAR REDUKCJA ML121 - wtyk, przejście kabel na wtyk DC 5,5/2,1

PULSAR REDUKCJA ML121 - wtyk, przejście kabel na wtyk DC 5,5/2,1 thumb

Producent: PULSAR

Kod produktu: 310

Opis produktu

Redukcja Kabel-Wtyk DC 5,5/2,1N umożliwia łątwe podłączenie urządzeń odbiorczych z gniazdem DC5,5/2,1 do obwodów zasilania np. do modułów bezpiecznikowych LB4, LB8, rozgałęźników LZ-1. Poza tym przydaje się do kamer CCTV do podłaczenia przewodów zasilania. Jeżeli kamera posiada tylko gniazdo DC, a do kamery dochodzą przewody zasilające (z instalacji np. koncentryk + zasilanie) to wystarczy założyć na przewody redukcję ML121 i można łatwo (i bez obcinania gniazda kamery - u kilku producentów straci sięgwarancjępo obcięciu gniazda) wpiąć się zasilaniem w gniazdo DC kamery.

 

Napięcie do 30V DC i maksymalny prąd do 2A.

 

Karta katalogowa - kliknij.

 

 

 

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich InPost i UPS. Darmowa dostawa od 900zł. Zamówienia o niższej wartości wysyłane są z kosztem dostawy 14zł przy przedpłacie lub 18zł przy płatności za pobraniem

 

Termin realizacji

Sprzęt wystawiony w sklepie staramy się trzymać na stanie (chyba, że dany towar oznaczony jako "na zamówienie"). Wysyłki zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu zapłaty lub wyboru opcji pobrania. Jeżeli z jakichś przyczyn miałoby to trwać dłużej, to poinformujemy o tym fakcie. W przypadku ew. braków polscy producenci z reguły wysyłają nam sprzęt w ciągu 1-2 dni. 

 

Inne z tej kategorii