Strona główna Polecane Nowości Promocje

PULSAR obudowa AWO-205 EI SATEL VERSA, INTEGRA, CA, GENEVO - ORYGINAŁ, nie MPL

PULSAR obudowa AWO-205 EI SATEL VERSA, INTEGRA, CA, GENEVO - ORYGINAŁ, nie MPL thumb
PULSAR obudowa AWO-205 EI SATEL VERSA, INTEGRA, CA, GENEVO - ORYGINAŁ, nie MPL thumb
PULSAR obudowa AWO-205 EI SATEL VERSA, INTEGRA, CA, GENEVO - ORYGINAŁ, nie MPL thumb

Producent: PULSAR

Kod produktu: 291

Opis produktu

Obudowa służy do zasilania, oraz przechowywania pracującej centrali alarmowej Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN). Jest to obudowa metalowa AWO-205 EI, oryginalna firmy PULSAR, nie jest to zamiennik MPL. Obudowa z transformatorem 40VA i zalecana do central Versa, CA-10, Integra 32 i 24 (jak i mniejszych). Jest to tzw. obudowa "średnia" wielkością. Przeznaczona do central i modułów rozszerzeń oraz akumulatorów 7 jak i 18Ah. Obudowa jest przystosowana do montażu na ścianie w pozycji pionowej. Wewnątrz znajduje się miejsce na akumulator bezobsługowy typu AGM. W celu zabezpieczenia przed otwarciem, przednia płyta skręcana wkrętami. Istnieje również możliwość opcji zamontowania zamka z kluczem, w celu zabezpieczenia przed dostaniem się osoby niepowołanej do zawartości obudowy. Obudowa posiada styk antysabotażowy.

 

Obudowa przystosowana także do modułów i central firmy GENEVO

 

 

 

Od obudowy AWO-205 różni się transformatorem (reszta identyczna). Model 205 ma trafo 40VA i odczep na 16V oraz 18V,  a model 205 EI ma trafo 40VA z odczepem 18V (wszystkie centrale Satela są na 18V i odczepu 16V się nie wykorzystuje).

Nawet prostsza w podpięciu, dwa "kabelki" wchodzą, dwa wychodzą i nie ma jak się pomylić.

 

Karta katalogowa - kliknij.

Przykładowy montaż central - kliknij.

 

Przeznaczenie

 

 Dane

 

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich InPost i UPS. Darmowa dostawa od 900zł. Zamówienia o niższej wartości wysyłane są z kosztem dostawy 14zł przy przedpłacie lub 18zł przy płatności za pobraniem

 

Termin realizacji

Sprzęt wystawiony w sklepie staramy się trzymać na stanie (chyba, że dany towar oznaczony jako "na zamówienie"). Wysyłki zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu zapłaty lub wyboru opcji pobrania. Jeżeli z jakichś przyczyn miałoby to trwać dłużej, to poinformujemy o tym fakcie. W przypadku ew. braków polscy producenci z reguły wysyłają nam sprzęt w ciągu 1-2 dni. 

 

Inne z tej kategorii