Strona główna Polecane Nowości Promocje

ZESTAW VERSA-15 z dużym LCDM-WH, GSM/GPRS, SMS, CLIP + 14x BOSCH W12

ZESTAW VERSA-15 z dużym LCDM-WH, GSM/GPRS, SMS, CLIP + 14x BOSCH W12 thumb
ZESTAW VERSA-15 z dużym LCDM-WH, GSM/GPRS, SMS, CLIP + 14x BOSCH W12 thumb
ZESTAW VERSA-15 z dużym LCDM-WH, GSM/GPRS, SMS, CLIP + 14x BOSCH W12 thumb

Producent: SATEL

Kod produktu: 288

Opis produktu

Centrale VERSA są przeznaczone do zabezpieczania mieszkań, domów i małych obiektów biurowo-handlowych. Do central VERSA jest dostępna szeroka gama akcesoriów, a prosty interfejs użytkownika zapewnia łatwą codzienną obsługę.VERSA to linia central zastępująca popularne CA-5, CA-6, CA-10. W przeciwieństwie do central INTEGRA dedykowanych dla zaawansowanych systemów realizujących funkcje zabezpieczenia i automatyki, centrale VERSA przeznaczone są do stosowania w typowych systemach alarmowych. Mimo dużych możliwości w swoim segmencie, kluczowym atutem central VERSA jest łatwość konfiguracji, programowania i obsługi. W ten sposób stanowią one idealną alternatywę dla central INTEGRA w przypadku małych i średnich instalacji wymagających zaawansowanych możliwości komunikacyjnych, gdzie nie są wymagane rozbudowane funkcje sterowania i automatyki.

Centrale VERSA mają podział na dwie strefy, a w każdej ze stref można dodatkowo wydzielić trzy tryby czuwania: dzienny. nocny lub pełny. W sumie daje to podział na 4 segmenty.W naszych zestawach nie oszczędzamy na jakości podzespołów dając najtańśze możliwe zamienniki!!!

 

W tym zestawie 14 porządnych czujek BOSCH BPR2-W12 z gęstym obszarem detekcji. Warto porównać z innymi czujkami. Link do opisu czujek BOSCH W12 - KLIKNIJ

 

Szczegółowy skład systemu:

-płyta centrali VERSA-15 (15-30 wejść)

-manipulator z wyświetlaczem LCD, DUŻY LCDM-WH

-obudowa + transformator 40VA (a nie 20VA)

-porządny akumulator 7,2Ah BOSCH,

-sygnalizator SP-4001R z podwójną obudową Satel

-porządne czujniki ruchu BOSCH ze strefą podejścia i hermetyczną komorą pomiarową BPR2-W12 - 14szt

-powiadomienie Satel GPRS-T2 z oryginalną anteną ANT-OBU-Q, a nie zamiennikiem (możliwa zamiana na GPRS-T1 - ta sama cena)

-kołki, oporniki, instrukcje, gwarancje, soft, faktura VAT

 

 

Dane techniczne centrali Versa-15 - KLIKNIJ.

 
Programowanie centrali z manipulatora LCD lub z komputera poprzez kabel
DB9FC/RJ-KPL. Jest na port RS-232. Jeżeli chcesz podpiąć się na port USB komputera to dodatkowo do DB9FC można zastosować konwerter RS-232/USB lub zastosować "wszystkomający" kabel USB-RS, który jest na USB i posiada wszystkie wyjścia do central i modułó Satela. Programowanie powiadomienia GSM tylko z komputera za pomocą powyższego kabla. Jeżeli planujesz montaż samodzielny to konieczny będzie kabel. Jeżeli masz instalatora to kabel zbędny, gdyż to typowy produkt Satela posiadany przez każdego fachowca.

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich InPost i UPS. Darmowa dostawa od 900zł. Zamówienia o niższej wartości wysyłane są z kosztem dostawy 14zł przy przedpłacie lub 18zł przy płatności za pobraniem

 

Termin realizacji

Sprzęt wystawiony w sklepie staramy się trzymać na stanie (chyba, że dany towar oznaczony jako "na zamówienie"). Wysyłki zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu zapłaty lub wyboru opcji pobrania. Jeżeli z jakichś przyczyn miałoby to trwać dłużej, to poinformujemy o tym fakcie. W przypadku ew. braków polscy producenci z reguły wysyłają nam sprzęt w ciągu 1-2 dni. 

 

Inne z tej kategorii