Strona główna Polecane Nowości Promocje

SATEL DG1-TCM czujnik gazów usypiających, DG-1 TCM

SATEL DG1-TCM czujnik gazów usypiających, DG-1 TCM thumb

Producent: SATEL

Kod produktu: 192

Opis produktu

DG1-TCM to czujnik zazów usypiających (np. oparów chloroformu) firmy Satel. Porządnie wykonany detektor gazu wyposażony w funkcję autodiagnostyki sensora. Jest to detektor wyposażony w styk alarmowy i przeznaczony do instalacji w systemach alarmowych. Jeżeli ktoś chciałby podłączyć go jako autonomiczny detektor to także jest taka możliwość. Czujnik zsilany jest 12V DC (wystarczy dowolny zasilacz gniazdkowy 12V DC) i posiada wbudowany sygnalizator akustyczny oraz optyczny.

 

Parametry detektora:

  • cyfrowa analiza sygnału
  • optyczna i akustyczna sygnalizacja przekroczenia progowego stężenia
  • niski pobór prądu
  • pełna autodiagnostyka
  • dioda LED w kolorze niebieskim

 

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich InPost i UPS. Darmowa dostawa od 900zł. Zamówienia o niższej wartości wysyłane są z kosztem dostawy 14zł przy przedpłacie lub 18zł przy płatności za pobraniem

 

Termin realizacji

Sprzęt wystawiony w sklepie staramy się trzymać na stanie (chyba, że dany towar oznaczony jako "na zamówienie"). Wysyłki zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu zapłaty lub wyboru opcji pobrania. Jeżeli z jakichś przyczyn miałoby to trwać dłużej, to poinformujemy o tym fakcie. W przypadku ew. braków polscy producenci z reguły wysyłają nam sprzęt w ciągu 1-2 dni. 

 

Inne z tej kategorii