Najedź lub kliknij na obrazek aby go powiększyć.

SATEL moduł powiadomienia GSM/SMS/CLIP GPRS-T1 + ANT-OBU-Q

Dostępność:

Kod produktu: 66

Podstawowe parametry:

Powiadom mnie o zmianie dostępności  

Wyślij znajomemu  

Moduł GPRS-T1 szczegółowo powiadamia o zdarzeniach centrali alarmowej. Współpracuje z centralami wyposarzonymi w dialer telefoniczny (od CA-5 w górę). Może powiadomić o max. 32 zdarzeniach. Jest to szczegółowe powiadomienie, nawet uzyskuje się informację, która dokładanie czujka zadziałała. Moduł podpinany pod dialer centrali alarmowej, nie ma wejść i wyjść alarmowych (nie ma wyjść, ale oferuje za to szczegółowe powiadomienia). Posiadamy w ofercie moduły z wejściami alarmowymi i wyjściami sterowniczymi np. GPRS-T2, GPRS-T4, Ropam BasicGSM, NeoGSM, MultiGSM, OptimaGSM.

 

Konwerter GPRS-T1 to urządzenie dedykowane do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i alarmu dla celów monitoringu oraz powiadamiania za pośrednictwem sieci GSM. Odebrane w formacie telefonicznym kody zdarzeń mogą być konwertowane do postaci transmitowanej przy wykorzystaniu technologii GPRS lub do formatu wiadomości SMS. Przy pomocy technologii GPRS możliwe jest przesyłanie kodów do stacji monitorującej STAM-2 lub konwertera SMET-256. W formie wiadomości SMS można przesyłać kody do dowolnej stacji monitorującej obsługującej monitoring SMS. Oprócz funkcji konwertowania kodów zdarzeń, urządzenie oferuje możliwość powiadamiania przy pomocy wiadomości SMS o wystąpieniu wybranych zdarzeń. Konwerter wykorzystuje do realizacji niektórych funkcji możliwości oferowane przez usługę CLIP, pozwalającą na identyfikację dzwoniącego i wyświetlenie jego numeru telefonu. Dzięki temu możliwe jest wyzwalanie oraz wysyłanie transmisji testowych bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

 

Moduł GPRS-T1 zbudowany został w oparciu o sprawdzony przemysłowy telefon LEON-G100, wykorzystywany również w najnowszej centrali INTEGRA 128-WRL. Telefon ten nie posiada aktywnych blokad SIMLOCK, dzięki czemu można użyć go w sieci każdego operatora komórkowego. W celu poprawnej pracy GPRS-T1 wymaga typowego zasilania alarmowego 12V DC - dzięki czemu mogą być zasilane bezpośrednio z centrali alarmowej.

 

Konfigurowanie parametrów pracy modułów odbywa się za pomocą dedykowanego oprogramowania. W tym celu wykorzystać można połączenie kablem DB9FC/RJ-KPL z portem RS-232 komputera (lub RS-232 + konwerer USB), kablem USB-RS Satel, bądź - co jest dużym atutem nowych urządzeń produkcji SATEL, za pomocą zdalnej sesji GPRS. W tym drugim przypadku komputer, z którego chcemy to wykonać, musi mieć aktywne połączenie z Internetem, poprzez które odbywać się będzie komunikacja. Pierwsze programowanie odbywa się z komputera.
 

Artykuł SATELA o komunikacji i powiadamianiu - kliknij.

Brak opini do produktu.
Dodaj własną opinie o produkcie:
Ocena:
Autor:
Treść opinii:

Chcesz otrzymywać informacje o najlepszych ofertach w naszym sklepie? Zapisz się do biuletynu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.