Najedź lub kliknij na obrazek aby go powiększyć.

SATEL moduł powiadomienia GSM/SMS/CLIP GPRS-T2 + ANT-OBU-Q

Dostępność:

Kod produktu: 65

Podstawowe parametry:

Powiadom mnie o zmianie dostępności  

Wyślij znajomemu  

Moduł GPRS-T2 jest urządzeniem bardzo uniwersalnym: wykorzystuje 5 wejść, dołączanych do odpowiednio ustawionych wyjść centrali. W chwili uruchomienia danego wyjścia, moduł automatyczne wysyła odpowiednie komunikaty do stacji monitorującej - za pomocą transmisji GPRS, czy z użyciem SMS. W podobny sposób można wykorzystać ten moduł do realizacji powiadamiania SMS lub CLIP. Dzięki tej metodzie podłączania, moduł GPRS-T2 posiada wiele zastosowań: od bardzo prostych centralek alarmowych, po samodzielny nadzór urządzeń automatyki. Dodatkowym atutem tego modułu jest możliwość obsługi napięciowych sygnałów analogowych, dla których zdefiniować można dolny i górny próg napięcia uruchamiający określoną akcję. Bogate możliwości konfiguracji i funkcja sterowania pojedynczym wyjściem umożliwiają nawet użycia go w charakterze absolutnie podstawowej centralki alarmowej.

Moduł GPRS-T2 zbudowany został w oparciu o sprawdzony  przemysłowy telefon LEON-G100, wykorzystywany również w najnowszej centrali INTEGRA 128-WRL. Telefon ten nie posiada aktywnych blokad SIMLOCK, dzięki czemu można użyć go w sieci każdego operatora komórkowego. W celu poprawnej pracy GPRS-T2 wymaga typowego zasilania alarmowego 12V DC - dzięki czemu mogą być zasilane bezpośrednio z centrali alarmowej.

Konfigurowanie parametrów pracy modułów odbywa się za pomocą dedykowanego oprogramowania. W tym celu wykorzystać można połączenie kablem DB9FC/RJ-KPL z portem RS-232 komputera, bądź - co jest dużym atutem nowych urządzeń produkcji SATEL, za pomocą zdalnej sesji GPRS. W tym drugim przypadku komputer, z którego chcemy wykonać musi mieć aktywne połączenie z Internetem, poprzez które odbywać się będzie komunikacja.

 

Moduł posiada 5 wejść z kórych powiadamia, jedno wyjście, któym można zdalnie sterować. Poza tym jest wejście do kontroli obecności napięcia zmiennego na transformatorze. Informuje ono o braku i powrocie zasilania w obiekcie.

 

Artykuł SATELA o komunikacji i powiadamianiu - kliknij.

Brak opini do produktu.
Dodaj własną opinie o produkcie:
Ocena:
Autor:
Treść opinii:

Chcesz otrzymywać informacje o najlepszych ofertach w naszym sklepie? Zapisz się do biuletynu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.