Najedź lub kliknij na obrazek aby go powiększyć.

PULSAR OBUDOWA AWO-256 Integra-64 , 128, Versa, CA, GENEVO - ORYGINAŁ, nie MPL

Dostępność:

Kod produktu: 60

Podstawowe parametry:

Powiadom mnie o zmianie dostępności  

Wyślij znajomemu  

Obudowa służy do zasilania, oraz przechowywania pracującej centrali alarmowej Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN). Jest to obudowa metalowa z transformatorem 50VA i zalecana do największych centrali Satela czyli Integry 64 i 128. Oczywiście większa obdowa mieści i mniejsze centralki, ale stworzona została głównie do największych central. Jest to tzw. obudowa "duża" wielkością. Przeznaczona do central i modułów rozszerzeń oraz akumulatorów 7 jak i 18Ah. Obudowa jest przystosowana do montażu na ścianie w pozycji pionowej. Wewnątrz znajduje się miejsce na akumulator bezobsługowy typu AGM. W celu zabezpieczenia przed otwarciem, przednia płyta skręcana wkrętami. Istnieje również możliwość opcji zamontowania zamka z kluczem, w celu zabezpieczenia przed dostaniem się osoby niepowołanej do zawartości obudowy. Obudowa posiada styk antysabotażowy.

Obudowa przystosowana także do central i modułów GENEVO.

 

Oryginalny produkt firmy PULSAR, nie jest to zamiennik MWPower, MPL. Oryginalny polski produkt dedykowany do central Satela.

 

 

Karta katalogowa - kliknij.

 

Przykładowy montaż central - kliknij.

 

 Przeznaczenie

 

 

Brak opini do produktu.
Dodaj własną opinie o produkcie:
Ocena:
Autor:
Treść opinii:

Chcesz otrzymywać informacje o najlepszych ofertach w naszym sklepie? Zapisz się do biuletynu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.