Strona główna Polecane Nowości Promocje

ZESTAW VERSA-15 z dużym LCDM-WH, ETHM-1 plus, 6x BOSCH WP12G

ZESTAW VERSA-15 z dużym LCDM-WH, ETHM-1 plus, 6x BOSCH WP12G thumb

Producent: SATEL

Kod produktu: 467

Opis produktuDokładny opis prosuktu

Centrale VERSA są przeznaczone do zabezpieczania mieszkań, domów i małych obiektów biurowo-handlowych. Do central VERSA jest dostępna szeroka gama akcesoriów, a prosty interfejs użytkownika zapewnia łatwą codzienną obsługę.VERSA to linia central zastępująca popularne CA-5, CA-6, CA-10. W przeciwieństwie do central INTEGRA dedykowanych dla zaawansowanych systemów realizujących funkcje zabezpieczenia i automatyki, centrale VERSA przeznaczone są do stosowania w typowych systemach alarmowych. Mimo dużych możliwości w swoim segmencie, kluczowym atutem central VERSA jest łatwość konfiguracji, programowania i obsługi. W ten sposób stanowią one idealną alternatywę dla central INTEGRA w przypadku małych i średnich instalacji wymagających zaawansowanych możliwości komunikacyjnych, gdzie nie są wymagane rozbudowane funkcje sterowania i automatyki.

Centrale VERSA mają podział na dwie strefy, a w każdej ze stref można dodatkowo wydzielić trzy tryby czuwania: dzienny. nocny lub pełny. W sumie daje to podział na 4 segmenty. 

Szczegółowy skład systemu:

 Centrala Satel Versa 15 1szt
 Szyfrator VERSA-LCDR-WH SATEL 1szt
 Czujniki BOSCH ISC-BDL2-WP12G 6szt
 Modul ETHM ETHM1 Plus Satel 1szt
 Kabel do modułu ethm VERSA PIN5/RJTTL Satel 1szt
 Akumulator 7Ah Alarmtec 1szt
 Obudowa OPU-3P Satel 1szt
 Transformator TR40VA  1szt
 Sygnalizator SP4001R Satel 1szt
 Breloki 125Khz BR-STD-1 Satel 4szt
 Moduł ABAX ACU-270 SATEL 1szt
 Pilot ABAX APT100 SATEL 1szt
      

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy głównie za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Jeden z droższych kurierów, ale przesyłki docierają całe i zdrowe bez opóźnień. Darmowa dostawa od 900zł. Zamówienia o niższej wartości wysyłane są z kosztem dostawy 17zł przy przedpłacie lub 21zł przy płatności za pobraniem

 

Termin realizacji

Sprzęt wystawiony w sklepie staramy się trzymać na stanie (chyba, że dany towar oznaczony jako "na zamówienie"). Wysyłki zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu zapłaty lub wyboru opcji pobrania. Jeżeli z jakichś przyczyn miałoby to trwać dłużej, to poinformujemy o tym fakcie. Polscy producenci z reguły wysyłają nam sprzęt w ciągu 1-2 dni. 

 

Inne z tej kategorii