Strona główna Polecane Nowości Promocje

KAMERA 2MPx FullHD HD-CVI AHD HD-TVI 2,8-12mm IR 40m SMD ip66 Sony Exmor IMX323

KAMERA 2MPx FullHD HD-CVI AHD HD-TVI 2,8-12mm IR 40m SMD ip66 Sony Exmor IMX323 thumb

Kod produktu: 462

Opis produktuDokładny opis prosuktu

Do zaoferowania mamy tubową kamerę z regulowanym obiektywem o ogniskowej 2,8-12mm i promiennikiem IR LED SMD do 40m (trwalsze diody i bardziej równomierne oświetlenie sceny niż w przypadku standardowych diod LED). 

 

Kamera 4w1, przełączana w technologii HD-CVI, AHD, HD-TVI (TurboHD) jak i analog 960H. Rozdzielczość FullHD 1920x1080 2MPx. Obraz może być przesyłany także na większe odległości bez strat jakościowych jak to miało miejsce w przypadku standardowego systemu analogowego. Instalacja i łączenie tak proste jak w systemie analogowym.

 

 

Chcesz kupić kamerę FullHD to zerknij jaki przetwornik Tobie proponują!!!!!! Nie kupuj najsłabszych Sharp i Aptina. O ile w dzień obraz jest całkiem OK (jeżeli nie ma ostrego słońca i nierówno oświetlonej sceny) to nocą jest kiepsko, bardzo dużo szumów, mała czułość, obraz nieostry. W tej kamerze najnowszy EXMOR Sony, czyli IMX323 (nas. IMX222 i IMX322).

 

Wielu pisze tylko że super kamera, i ogólnie że przetwornik CMOS FullHD 2MPx. Jak nie piszą co, to znaczy, że najtańsze "bebechy".

 

Cechy kamery:


-mechaniczny filtr podczerwieni i funkcja dzień/noc jest realizowana z filtrem (sprzętowo), a nie elektronicznie, dzięki temu nocą jest mniej szumu w obrazie

-rozdzielczość FullHD 1920x1080

-oświetlenie nowoczesnymi diodami LED SMD do 40m z automatyczną kontrolą mocy

-obiektyw regulowany 2,8-12mm

-najnowszy przetwornik 1/2,8" Sony EXMOR IMX323

-metalowa obudowa z wygodną przegubową/kulową regulacją położenia regulacja jedną śrubką

-kamera 4w1, obsługuje systemy FullHD w kodowaniu AHD, HD-CVI i HD-TVI (TurboHD), jak i można przełączyć w tryb analogowy 960H

 

Nie musisz się martwić tym jaki masz rejestrator, czy jest to AHD, CVI czy TVI. Ta kamera będzie działać z każdym z nich + z analogowymi.

 

 

 

 

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy głównie za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Jeden z droższych kurierów, ale przesyłki docierają całe i zdrowe bez opóźnień. Darmowa dostawa od 900zł. Zamówienia o niższej wartości wysyłane są z kosztem dostawy 17zł przy przedpłacie lub 21zł przy płatności za pobraniem

 

Termin realizacji

Sprzęt wystawiony w sklepie staramy się trzymać na stanie (chyba, że dany towar oznaczony jako "na zamówienie"). Wysyłki zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu zapłaty lub wyboru opcji pobrania. Jeżeli z jakichś przyczyn miałoby to trwać dłużej, to poinformujemy o tym fakcie. Polscy producenci z reguły wysyłają nam sprzęt w ciągu 1-2 dni. 

 

Inne z tej kategorii