Strona główna Polecane Nowości Promocje

BOSCH czujnik PIR BPR2-WP12 z tolerancją do 20kg

BOSCH czujnik PIR BPR2-WP12 z tolerancją do 20kg thumb
BOSCH czujnik PIR BPR2-WP12 z tolerancją do 20kg thumb

Zobacz inne produkty marki: BOSCH

Producent: BOSCH

Kod produktu: 46

Opis produktuDokładny opis prosuktu

Czujniki ruchu BOSCH-a to solidne i sprawdzone konstrukcje. Czujniki wyróżnia gęste pokrycie i świetna cena w porównaniu do jakości (niewiele droższe niż np. AQUA plus a o półkę wyżej). BOSCH udziela 5-letniej gwarancji na detektory!

 

Czujniki są jednym z najważniejszych elementów systemu alarmowego i mają największy wpływ na jego skuteczność i niezawodność. Model ISC-BPR2-WP12 to następca udanego modelu BLP-1P. Czujnik WP12 jest tolerancyjny na zwierzęta o wardze do 20kg. Opcję tolerancji w czujce można włączyć lub wyłączyć. Czujka W12 ma bardzo gęsto pokryty obszar detekcji oraz dodatkową soczewkę na strefę podejścia! Proszę porównać z innymi detektorami.

 

Czujki ruchu Blue Line Gen2 PIR (ISC-BPR2) wykorzystują dwie soczewki Fresnela zapewniające ostry obraz w całym polu widzenia oraz wysoką skuteczność wykrywania intruzów. Soczewki te charakteryzują się wysoką gęstością (77 stref) w układzie 7-warstwowym, a regulowana soczewka obszaru bezpośrednio pod urządzeniem umożliwia skonfigurowanie trzech dodatkowych stref kontrolowanych. Łatwa instalacja, różnorodne opcje montażu oraz nowoczesne technologie wykrywania gwarantują ochronę na najwyższym poziomie.

 

Przetwarzanie FSP (First Step Processing) umożliwia niemal natychmiastową reakcję na obecność człowieka bez generowania fałszywych alarmów z innych źródeł. Czułość zależy od analizowanych parametrów sygnału: amplitudy, polaryzacji, nachylenia i czasu. Eliminuje to konieczność wyboru poziomu czułości przez instalatora, co przyczynia się do zwiększenia łatwości montażu i niezawodności.

 

Cechy tej czujki:
- Zasięg szerokokątny 12 x 12 m

- Tolerancja na zwierzęta do 20kg

- Strefa podejścia (wyłączana podczas aktywnej opcji tolerancji na zwierzaki)

- Przetwarzanie FSP (First Step Processing)

- Możliwość wyboru wysokości montażu od 2,3 do 2,7 m

- Nie jest wymagana regulacja zasięgu ani wysokości

- Łatwa w montażu dwuelementowa konstrukcja

- Łatwy dostęp do kabli dzięki zaciskom wtykowym

- HERMETYCZNA KOMORA SENSORA i układy elektroniczne - odporność na cyrkulacje powietrza, pył, kurz, pająki i owady - nie dostaną się na sensor

- Dynamiczna kompensacja temperaturowa

- Szeroki zakres temperatur pracy


Karta katalogowa.

 

Artykuł Satela o rodzajach i doborze czujek - kliknij tu.

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy głównie za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Jeden z droższych kurierów, ale przesyłki docierają całe i zdrowe bez opóźnień. Darmowa dostawa od 900zł. Zamówienia o niższej wartości wysyłane są z kosztem dostawy 17zł przy przedpłacie lub 21zł przy płatności za pobraniem

 

Termin realizacji

Sprzęt wystawiony w sklepie staramy się trzymać na stanie (chyba, że dany towar oznaczony jako "na zamówienie"). Wysyłki zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu zapłaty lub wyboru opcji pobrania. Jeżeli z jakichś przyczyn miałoby to trwać dłużej, to poinformujemy o tym fakcie. Polscy producenci z reguły wysyłają nam sprzęt w ciągu 1-2 dni. 

 

Inne z tej kategorii