Strona główna O firmie Kontakt Twoje konto Polecane Nowości Promocje

BOSCH czujnik PIR BPR2-W12

BOSCH czujnik PIR BPR2-W12 thumb
BOSCH czujnik PIR BPR2-W12 thumb

Zobacz inne produkty marki: BOSCH

Producent: BOSCH

Kod produktu: 45

Opis produktuDokładny opis prosuktu

Czujniki ruchu BOSCH-a to solidne i sprawdzone konstrukcje. Czujniki wyróżnia gęste pokrycie i świetna cena w porównaniu do jakości (niewiele droższe niż np. AQUA plus a o półkę wyżej). BOSCH udziela 5-letniej gwarancji na detektory!

 

Czujniki są jednym z najważniejszych elementów systemu alarmowego i mają największy wpływ na jego skuteczność i niezawodność. Model ISC-BPR2-W12 to następca udanego modelu BLP-1. Czujka W12 ma bardzo gęsto pokryty obszar detekcji oraz dodatkową soczewkę na strefę podejścia! Proszę porównać z innymi detektorami.

 

Czujki ruchu Blue Line Gen2 PIR (ISC-BPR2) wykorzystują dwie soczewki Fresnela zapewniające ostry obraz w całym polu widzenia oraz wysoką skuteczność wykrywania intruzów. Soczewki te charakteryzują się wysoką gęstością (77 stref) w układzie 7-warstwowym, a regulowana soczewka obszaru bezpośrednio pod urządzeniem umożliwia skonfigurowanie trzech dodatkowych stref kontrolowanych. Łatwa instalacja, różnorodne opcje montażu oraz nowoczesne technologie wykrywania gwarantują ochronę na najwyższym poziomie.

 

Przetwarzanie FSP (First Step Processing) umożliwia niemal natychmiastową reakcję na obecność człowieka bez generowania fałszywych alarmów z innych źródeł. Czułość zależy od analizowanych parametrów sygnału: amplitudy, polaryzacji, nachylenia i czasu. Eliminuje to konieczność wyboru poziomu czułości przez instalatora, co przyczynia się do zwiększenia łatwości montażu i niezawodności.

 

Cechy tej czujki:
- Zasięg szerokokątny 12 x 12 m

- Strefa podejścia

- Przetwarzanie FSP (First Step Processing)

- Możliwość wyboru wysokości montażu od 2,3 do 2,7 m

- Nie jest wymagana regulacja zasięgu ani wysokości

- Łatwa w montażu dwuelementowa konstrukcja

- Łatwy dostęp do kabli dzięki zaciskom wtykowym

- HERMETYCZNA KOMORA SENSORA i układy elektroniczne - odporność na cyrkulacje powietrza, pył, kurz, pająki i owady - nie dostaną się na sensor

- Dynamiczna kompensacja temperaturowa

- Szeroki zakres temperatur pracy


Karta katalogowa.

 

Artykuł Satela o rodzajach i doborze czujek - kliknij tu.

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Inne z tej kategorii