Strona główna Polecane Nowości Promocje

SATEL czujnik dualny PIR+MW COBALT

SATEL czujnik dualny PIR+MW COBALT thumb

Producent: SATEL

Kod produktu: 43

Opis produktuDokładny opis prosuktu

Czujnik COBALT to podstawowy dualny detektor produkcji Satela. Jest to cyfrowa czujka PIR z dodatkowym torem mikrofalowym. COBALT to "AQUA plus z mikrofalą". Czujka cechuje się dobrym stosunkiem jakości do ceny - to dobry wybór za rozsądne pieniądze. NIe są drogie i przyzwoitej jakości. Polecamy także modele z wyższej półki np. detektory BOSCH-a. Niewiele droższe a sporo lepsze. Czujka Cobalt posiada uchwyt w komplecie.

 

Czujniki dualne (PIR + mikrofala) nadają się do trudnych pomieszczeń, gdzie sam detektor PIR mógłby wywoływać fałszywe alarmy. Polecane pomieszczenia to np. salon z kominkiem (czujka zasięgiem obejmuje gorący kominek), kotłownie, garaże.

 

Cechy czujki:

• Podwójny pyroelement (PIR) + czujnik mikrofalowy
• Cyfrowy algorytm detekcji ruchu.
Wybór trybu pracy: podstawowy lub licznikowy
• Cyfrowa kompensacja temperatury.
• Sygnalizacja niskiego napięcia zasilania (spadek  napięcia poniżej 9 V ±5%).

 

Artykuł Satela o rodzajach i doborze czujek - kliknij tu.

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy głównie za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Jeden z droższych kurierów, ale przesyłki docierają całe i zdrowe bez opóźnień. Darmowa dostawa od 900zł. Zamówienia o niższej wartości wysyłane są z kosztem dostawy 17zł przy przedpłacie lub 21zł przy płatności za pobraniem

 

Termin realizacji

Sprzęt wystawiony w sklepie staramy się trzymać na stanie (chyba, że dany towar oznaczony jako "na zamówienie"). Wysyłki zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu zapłaty lub wyboru opcji pobrania. Jeżeli z jakichś przyczyn miałoby to trwać dłużej, to poinformujemy o tym fakcie. Polscy producenci z reguły wysyłają nam sprzęt w ciągu 1-2 dni. 

 

Inne z tej kategorii