Najedź lub kliknij na obrazek aby go powiększyć.

PULSAR obudowa AWO-205 EI SATEL VERSA, INTEGRA, CA, GENEVO - ORYGINAŁ, nie MPL

Dostępność:

Kod produktu: 291

Podstawowe parametry:

Powiadom mnie o zmianie dostępności  

Wyślij znajomemu  

Obudowa służy do zasilania, oraz przechowywania pracującej centrali alarmowej Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN). Jest to obudowa metalowa AWO-205 EI, oryginalna firmy PULSAR, nie jest to zamiennik MPL. Obudowa z transformatorem 40VA i zalecana do central Versa, CA-10, Integra 32 i 24 (jak i mniejszych). Jest to tzw. obudowa "średnia" wielkością. Przeznaczona do central i modułów rozszerzeń oraz akumulatorów 7 jak i 18Ah. Obudowa jest przystosowana do montażu na ścianie w pozycji pionowej. Wewnątrz znajduje się miejsce na akumulator bezobsługowy typu AGM. W celu zabezpieczenia przed otwarciem, przednia płyta skręcana wkrętami. Istnieje również możliwość opcji zamontowania zamka z kluczem, w celu zabezpieczenia przed dostaniem się osoby niepowołanej do zawartości obudowy. Obudowa posiada styk antysabotażowy.

 

Obudowa przystosowana także do modułów i central firmy GENEVO

 

 

 

Od obudowy AWO-205 różni się transformatorem (reszta identyczna). Model 205 ma trafo 40VA i odczep na 16V oraz 18V,  a model 205 EI ma trafo 40VA z odczepem 18V (wszystkie centrale Satela są na 18V i odczepu 16V się nie wykorzystuje).

Nawet prostsza w podpięciu, dwa "kabelki" wchodzą, dwa wychodzą i nie ma jak się pomylić.

 

Karta katalogowa - kliknij.

Przykładowy montaż central - kliknij.

 

Przeznaczenie

 

 Dane

 

Brak opini do produktu.
Dodaj własną opinie o produkcie:
Ocena:
Autor:
Treść opinii:

Chcesz otrzymywać informacje o najlepszych ofertach w naszym sklepie? Zapisz się do biuletynu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.