Najedź lub kliknij na obrazek aby go powiększyć.

ZESTAW INTEGRA-64 KLCD-GR, ANDROID GSM/GPRS, SMS, CLIP - BAZA

Dostępność:

Kod produktu: 274

Podstawowe parametry:

Powiadom mnie o zmianie dostępności  

Wyślij znajomemu  

Centrale INTEGRA to nowoczesne i zaawansowane urządzenia, pozwalające zrealizować nie tylko najwyższej klasy systemy zabezpieczeń, ale także kontrolę dostępu i funkcje automatycznego sterowania - "inteligentnego budynku". Integra to nie tylko alarm. Płyta centrali Integra-64 posiada na sobie 16 wejść i 16 wyjść (4 wysokoprądowe i 12 niskoprądowych/sterowniczych).

 

Nie będziemy wklejać "ton" opisu i możliwości. Osoby nie znające możliwości technicznych central Integra zapraszamy do przejrzenia prezentacji systemu. KLIKNIJ TU!

 

 

Ten zestaw to kompletna baza alarmowa z BARDZO DOBRYM powiadomieniem i sterowaniem GSM bez czujników. Wystarczy dobrać odpowiednią liczbę detektorów

 

W komplecie powiadomienie BasicGSM, które posiada 8 wejść do powiadamiania i 4 wyjścia sterownicze do zdalnego sterowania. Dzięki temu jest sporo różnych komunikatów/stanów centrali + sterowanie. Ponadto do modułu można podpiąć czujnik pomiaru temperatury (i mieć info o przekroczeniu progów lub sterowanie w zal. od temperatury) i mikrofon. Do BasicGSM jest także darmowa aplikacja na system Android. Jest wygodny podgląd stanu modułu (a przez niego także centrali np. sprawdzenie czy jest w czuwaniu) oraz sterowanie np. załączenie i wyłaczenie alarmu, otwarcie bramy, załączenie oświetlenia itp. Moduł jest bardzo dopracowanym i zaawansowanym urządzeniem. Nie jest to zabawka, moduł wykrywa próbę zagłuszania sygnału sieci GSM.

Więcej o module GSM - KLIKNIJ TU.

 

W naszych zestawach nie oszczędzamy na jakości podzespołów dając najtańśze możliwe zamienniki!!!

 

Szczegółowy skład systemu:

-płyta centrali Integra-64 (16-64 wejść)

-manipulator duży z wyświetlaczem LCD model INT-KLCD-GR

-duża metalowa obudowa + transformator + układ antysabotażowy

-duży akumulator 18Ah Alarmtec (nie zaniżają pojemności)

-sygnalizator z podwójną obudową i optyką LED SP-4001 Satel

-powiadomienie i sterowanie BasicGSM + antena AT-GSM-MINI

-kołki, oporniki, instrukcje, gwarancje, soft, faktura VAT


 

Dane techniczne centrali Integra-64 - KLIKNIJ.

 
Programowanie centrali z manipulatora LCD lub z komputera poprzez kabel DB9F/RJ-KPL + ew. konwerter RS-232/USB albo kabel USB-RS. Programowanie powiadomienia GSM tylko z komputera za pomocą kabla Ropam na USB lub RS-232. Jeżeli planujesz montaż samodzielny to konieczny będzie kabel do GSM (centralę także łatwiej ustawić z komputera niż z LCD). Jeżeli masz instalatora to kabel zbędny, gdyż fachowcy posiadają kable programujące.

Brak opini do produktu.
Dodaj własną opinie o produkcie:
Ocena:
Autor:
Treść opinii:

Chcesz otrzymywać informacje o najlepszych ofertach w naszym sklepie? Zapisz się do biuletynu

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się.