Strona główna Polecane Nowości Promocje

ZESTAW INTEGRA-64 KLCD-GR, ANDROID GSM/GPRS, SMS, CLIP - BAZA

ZESTAW INTEGRA-64 KLCD-GR, ANDROID GSM/GPRS, SMS, CLIP - BAZA thumb
ZESTAW INTEGRA-64 KLCD-GR, ANDROID GSM/GPRS, SMS, CLIP - BAZA thumb
ZESTAW INTEGRA-64 KLCD-GR, ANDROID GSM/GPRS, SMS, CLIP - BAZA thumb
ZESTAW INTEGRA-64 KLCD-GR, ANDROID GSM/GPRS, SMS, CLIP - BAZA thumb

Producent: SATEL

Kod produktu: 274

Opis produktuDokładny opis prosuktu

Centrale INTEGRA to nowoczesne i zaawansowane urządzenia, pozwalające zrealizować nie tylko najwyższej klasy systemy zabezpieczeń, ale także kontrolę dostępu i funkcje automatycznego sterowania - "inteligentnego budynku". Integra to nie tylko alarm. Płyta centrali Integra-64 posiada na sobie 16 wejść i 16 wyjść (4 wysokoprądowe i 12 niskoprądowych/sterowniczych).

 

Nie będziemy wklejać "ton" opisu i możliwości. Osoby nie znające możliwości technicznych central Integra zapraszamy do przejrzenia prezentacji systemu. KLIKNIJ TU!

 

 

Ten zestaw to kompletna baza alarmowa z BARDZO DOBRYM powiadomieniem i sterowaniem GSM bez czujników. Wystarczy dobrać odpowiednią liczbę detektorów

 

W komplecie powiadomienie BasicGSM, które posiada 8 wejść do powiadamiania i 4 wyjścia sterownicze do zdalnego sterowania. Dzięki temu jest sporo różnych komunikatów/stanów centrali + sterowanie. Ponadto do modułu można podpiąć czujnik pomiaru temperatury (i mieć info o przekroczeniu progów lub sterowanie w zal. od temperatury) i mikrofon. Do BasicGSM jest także darmowa aplikacja na system Android. Jest wygodny podgląd stanu modułu (a przez niego także centrali np. sprawdzenie czy jest w czuwaniu) oraz sterowanie np. załączenie i wyłaczenie alarmu, otwarcie bramy, załączenie oświetlenia itp. Moduł jest bardzo dopracowanym i zaawansowanym urządzeniem. Nie jest to zabawka, moduł wykrywa próbę zagłuszania sygnału sieci GSM.

Więcej o module GSM - KLIKNIJ TU.

 

W naszych zestawach nie oszczędzamy na jakości podzespołów dając najtańśze możliwe zamienniki!!!

 

Szczegółowy skład systemu:

-płyta centrali Integra-64 (16-64 wejść)

-manipulator duży z wyświetlaczem LCD model INT-KLCD-GR

-duża metalowa obudowa + transformator + układ antysabotażowy

-duży akumulator 18Ah Alarmtec (nie zaniżają pojemności)

-sygnalizator z podwójną obudową i optyką LED SP-4001 Satel

-powiadomienie i sterowanie BasicGSM + antena AT-GSM-MINI

-kołki, oporniki, instrukcje, gwarancje, soft, faktura VAT


 

Dane techniczne centrali Integra-64 - KLIKNIJ.

 
Programowanie centrali z manipulatora LCD lub z komputera poprzez kabel DB9F/RJ-KPL + ew. konwerter RS-232/USB albo kabel USB-RS. Programowanie powiadomienia GSM tylko z komputera za pomocą kabla Ropam na USB lub RS-232. Jeżeli planujesz montaż samodzielny to konieczny będzie kabel do GSM (centralę także łatwiej ustawić z komputera niż z LCD). Jeżeli masz instalatora to kabel zbędny, gdyż fachowcy posiadają kable programujące.

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy głównie za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Jeden z droższych kurierów, ale przesyłki docierają całe i zdrowe bez opóźnień. Darmowa dostawa od 900zł. Zamówienia o niższej wartości wysyłane są z kosztem dostawy 17zł przy przedpłacie lub 21zł przy płatności za pobraniem

 

Termin realizacji

Sprzęt wystawiony w sklepie staramy się trzymać na stanie (chyba, że dany towar oznaczony jako "na zamówienie"). Wysyłki zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu zapłaty lub wyboru opcji pobrania. Jeżeli z jakichś przyczyn miałoby to trwać dłużej, to poinformujemy o tym fakcie. Polscy producenci z reguły wysyłają nam sprzęt w ciągu 1-2 dni. 

 

Inne z tej kategorii