Strona główna Polecane Nowości Promocje

GJD czujnik zewnętrzny D-Tect 1 regulowany, angielski, 10, 20, 30m

GJD czujnik zewnętrzny D-Tect 1 regulowany, angielski, 10, 20, 30m thumb

Producent: GJD

Kod produktu: 263

Opis produktuDokładny opis prosuktu

Miło nam zaprezentować zewnętrzne czujniki angielskiej firmy GJD. Firma produkująca tylko czujniki zewnętrzne i w tym się specjalizująca. Jest to model D-Tect 1. Czujka bardzo dobrze wykonana Z OGROMNĄ MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI POKRYCIA.

 

Czujnik ciekawie zbudowany, wyglądem bardziej przypomina kinkiet oświetleniowy niż detektor. Z zewnątrz nie widać w którym kierunku "patrzy". Aby regulować pokrycie (np. przekręcenie w lewo) nie treba obracać obudowy detektora, tylko reguluje się wewnętrzny element. Dzięki temu czujka nie odstaje bokiem po regulacji, nie jest przekrzywiona, ładnie wygląda, "plecami" jest do ściany i dobrze dolega, maskuje przewody i lepiej zabezpieczona przed warunkami atmosferycznymi.

 

Detektor wykorzystuje dwa niezależne pasywne czujniki podczerwieni zamknięte w jednej obudowie.
Urządzenie posiada zmienne parametry, do których zaliczamy zliczanie impulsów i wybór zasięgu wykrywania od 10 do 30 metrów.
Dodatkowo dwa niezależne obwody antysabotażowe z przodu i z tyłu detektora zawierają beznapięciowe styki antysabotażowe.
Wewnętrzny sensor jest ruchomy w pionie (w zakresie 90º) oraz w poziomie (w zakresie 180º). Zwiększa to szybkość instalacji i pozwala na osiągnięcie bardzo dokładnego pokrycia nadzorowanego terenu. Moduł czujnika zamknięty jest w pokrytej akrylem obudowie, co zwiększa stabilność detektora. Wandaloodporna wytłaczana w stopie cynku obudowa z stabilizowanym promieniowaniem UV półprzezroczystym przodem zapewnia detektorowi odporność na warunki pogodowe. Dodatkowo współdziałanie precyzyjnej elektroniki, cyfrowego filtru światła białego i podwójnego ekranowania eliminuje fałszywe alarmy od światła dziennego i innych widzialnych źródeł światła.

 

Dane techniczne:

-zasięg programowany od 10 do 30m

-kąt detekcji od 10 do 70 stopni, powierzchnia 30x30m

-regulacja czujnika 90 stopni w pionie i 180 stopni w poziomie

-soczewka Fresnela z 28 stref z możliwością zamaskowania wybranych obszarów

-cyfrowa kompensacja temperatury

-zasilanie 9-15VDC

-temperatura pracy -20 do +55 st.C

-hermetyczna obudowa ip55 wykonana z wysokoodpornego stopu cynku

-wysokość montażu do 6m

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy głównie za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Jeden z droższych kurierów, ale przesyłki docierają całe i zdrowe bez opóźnień. Darmowa dostawa od 900zł. Zamówienia o niższej wartości wysyłane są z kosztem dostawy 17zł przy przedpłacie lub 21zł przy płatności za pobraniem

 

Termin realizacji

Sprzęt wystawiony w sklepie staramy się trzymać na stanie (chyba, że dany towar oznaczony jako "na zamówienie"). Wysyłki zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu zapłaty lub wyboru opcji pobrania. Jeżeli z jakichś przyczyn miałoby to trwać dłużej, to poinformujemy o tym fakcie. Polscy producenci z reguły wysyłają nam sprzęt w ciągu 1-2 dni. 

 

Inne z tej kategorii