Strona główna Polecane Nowości Promocje

SATEL moduł powiadomienia sterowania GSM/SMS/CLIP GPRS-T4 + ANT-OBU-Q

SATEL moduł powiadomienia sterowania  GSM/SMS/CLIP GPRS-T4 + ANT-OBU-Q thumb

Producent: SATEL

Kod produktu: 143

Opis produktuDokładny opis prosuktu

Moduł GPRS-T4 jest urządzeniem bardzo uniwersalnym: wykorzystuje 8 wejść, dołączanych do odpowiednio ustawionych wyjść centrali. W chwili uruchomienia danego wyjścia centrali, moduł automatyczne wysyła odpowiednie komunikaty do stacji monitorującej - za pomocą transmisji GPRS, czy z użyciem SMS. W podobny sposób można wykorzystać ten moduł do realizacji powiadamiania SMS lub CLIP. Dzięki tej metodzie podłączania, moduł GPRS-T4 posiada wiele zastosowań: od bardzo prostych centralek alarmowych, po samodzielny nadzór urządzeń automatyki. Dodatkowym atutem tego modułu jest możliwość obsługi napięciowych sygnałów analogowych, dla których zdefiniować można dolny i górny próg napięcia uruchamiający określoną akcję. Bogate możliwości konfiguracji i funkcja sterowania pojedynczym wyjściem umożliwiają nawet użycia go w charakterze absolutnie podstawowej centralki alarmowej.

Moduł GPRS-T4 zbudowany został w oparciu o sprawdzony  przemysłowy telefon LEON-G100, wykorzystywany również w najnowszej centrali INTEGRA 128-WRL. Telefon ten nie posiada aktywnych blokad SIMLOCK, dzięki czemu można użyć go w sieci każdego operatora komórkowego. W celu poprawnej pracy GPRS-T4 wymaga typowego zasilania alarmowego 12V DC - dzięki czemu mogą być zasilane bezpośrednio z centrali alarmowej.

Konfigurowanie parametrów pracy modułów odbywa się za pomocą dedykowanego oprogramowania. W tym celu wykorzystać można połączenie kablem DB9FC/RJ-KPL z portem RS-232 komputera, bądź - co jest dużym atutem nowych urządzeń produkcji SATEL, za pomocą zdalnej sesji GPRS. W tym drugim przypadku komputer, z którego chcemy wykonać musi mieć aktywne połączenie z Internetem, poprzez które odbywać się będzie komunikacja.

 

Moduł posiada 8 wejść z kórych powiadamia oraz 4 wyjścia, którymi można zdalnie sterować. Poza tym jest wejście do kontroli obecności napięcia zmiennego na transformatorze. Informuje ono o braku i powrocie zasilania w obiekcie.

 

W oferowanym komplecie:

-moduł GPRS-T4

-obudowa OPU-1A

-antena ANT-OBU-Q, a nie mały zamiennik

 

Artykuł SATELA o komunikacji i powiadamianiu - kliknij.

Opinie klientówPomóż innym użytkownikom podjąć decyzje o zakupie. Dodaj nową opinię

Bądź pierwszą osoba, która zrecenzuje ten produkt. Dodaj opinię.

Pliki do pobrania

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy głównie za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS. Jeden z droższych kurierów, ale przesyłki docierają całe i zdrowe bez opóźnień. Darmowa dostawa od 900zł. Zamówienia o niższej wartości wysyłane są z kosztem dostawy 17zł przy przedpłacie lub 21zł przy płatności za pobraniem

 

Termin realizacji

Sprzęt wystawiony w sklepie staramy się trzymać na stanie (chyba, że dany towar oznaczony jako "na zamówienie"). Wysyłki zazwyczaj tego samego lub następnego dnia roboczego od momentu zapłaty lub wyboru opcji pobrania. Jeżeli z jakichś przyczyn miałoby to trwać dłużej, to poinformujemy o tym fakcie. Polscy producenci z reguły wysyłają nam sprzęt w ciągu 1-2 dni. 

 

Inne z tej kategorii